Okyanusun ortasında, lüks ve sadeliğin mükemmel uyumu: Constance Moofushi Maldives

Binin üzerinde irili ufaklı ada ve adacıklardan oluşan bir rüyalar alemi. Okyanusun ortasında, herkesten ve her şeyden bağımsız olma duygusunu yaşatan Maldivler'de, Constance Moofushi'ye geldiğinizde özgür hissetmenin ne demek olduğunu anlıyorsunuz.

South Ari Atoll'da (ada ) yer alan otel, göz kamaştırıcı bembeyaz kumları ve Hint Okyanusu üzerine inşa edilen şık villaları ile resimlerini görüp hayalinizi kurduğunuz seyahati gerçeğe dönüştürüyor. Lüks ve sadeliğin mükemmel uyumunu tüm villalarda görebilirsiniz.

Doğadan ilham alınarak dekore edilen her odanın kendi ruhu var. Sazdan yapılan tavanlar, kütük yatak başları, hasır aydınlatmalar Maldivler’in otantikliğini yansıtırken çağdaş mobilyalar ve renklerle hem canlı hem de huzurlu bir atmosfer yaratılmış. Odanızdan çıktığınızda ise sizi bembeyaz kumlar üzerine yayılan romantik bir plaj ve bir tasarım zarafeti olan şık havuzu bekliyor.

Çağdaş tasarım hem havuz başında hem de restoran ve barlarda kendini gösteriyor. Ayrıca altını çizelim, otel romantik çiftler kadar genç ve dinamik misafirler için de birebir. Dj performansları bunu çok iyi özetliyor! Plaj villalarında göz kamaştıran okyanus manzarasına karşı özel terasınızda keyif yapmak ya da okyanus üzerindeki villanızın verandasında yıldızları seyretmek istemez misiniz?

Akşamları ise bir başka güzel...

moofushi_sinema

Dilerseniz nefis sahilde, açık havada sinema keyfi yaşayabilir, dilerseniz sevdiğinizle size özel hazırlanmış romantik ortamın keyfini çıkarabilirsiniz.

moofushi_maldives

Çift kişilik Beach Villa (57 m2)’da kişi başı gecelik 465 USD’den başlayan fiyatlarla…

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Önemli Bilgiler


Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137