Modern Zamanlar Seyyahı Özlem Avcıoğlu'nun Maldivler Notları...

Modern zamanlar seyyahı, dünyayı anlamak için seyahat eden, gezdiği yerlerle ve instagram'da paylaştığı fotoğraflarla hepimizi kıskandıran Özlem Avcıoğlu, Maldivler deneyimini Jules Verne Travel için yazdı...

Maldivler’in yaz ayları için de ideal olduğunu biliyor musunuz? 

ozlem_avcioglu

Kim istemez turkuaz deniz, pudra rengi kumsal, uçsuz bucaksız bir gökyüzü ve sıcak bir iklim eşliğinde her şeyden uzaklaşıp tatil yapmayı? Aynı zamanda gidilen otelin SPA’sında bedenini ve ruhunu dinlendirip, denizle ilgili tüm spor ve aktivitelerden yararlanmayı, beden ve ruh olarak yeniden doğmayı?

maldivler

İşte Hint Okyanusu’nda bulunan Maldiv adaları bu mucizeyi gerçekleştirecek konuma ve doğaya sahip! Maldivler’e ayak bastığınız andan itibaren insanın yüzüne bir gülümseme geliyor ve buradan ayrılana kadar da bu gülümseme hiç eksik olmuyor.

Ekvator’a yakınlığı dolayısı ile 12 ay gidilebilecek bir iklim sunan Maldivler ayakkabı giymeden tüm zamanınızı kumlar üzerinde geçirebileceğiniz, uyandığınız anda masmavi sulara atlayabileceğiniz, dünyadan kopup sadece anı yaşayabileceğiniz bir cennet.  

halaveli_maldivler

Mayıs ayı içinde Constance Halaveli'deydim. Deniz tek kelime ile HARİKA!!! Bence Maldivler'deki en güzel deniz kesinlikle burada...

halaveli_maldivler

Her water villa ve beach villada özel yüzme havuzu var. Spa deneyimi MUHTEŞEM.. Yemekler çok iyi... Çok fazla alternatifli restoran var.

Size özel Constance Halaveli fırsatları için...

moofushi_maldivler

Constance Moofushi' de de deniz çok güzel, spa ve masaj servisleri harika... Dinlenmek, yenilenmek için ideal. 

Size özel Constance Moofushi fırsatları için ...

moofushi

Herkesin gidip görmesini, bu muhteşem doğa harikasını deneyimlemesini şiddetle tavsiye ederim.  Üstelik önümüzdeki  yıllar içinde sular altında kalarak yok olma ihtimali olduğunu göz önünde bulundurursanız, henüz vaktiniz varken mutlaka görmeniz gereken bir yer olduğuna çok kolay ikna olabilirsiniz.

Fotoğraflar: Özlem Avcıoğlu

Özlem Avcıoğlu'nu Instagram'da takip etmek için...

“Travelmodus Kişiye Özel Seyahatler"

Bugüne kadar Travelmodus.com’da otel, restaurant, bar, spa, mimari , sanat , kitap gibi seyahatin olmazsa olmaz öğelerinin yanında Özlem Avcıoğlu Fine Living adı altında kendi görüşlerimi, dünyadaki en son trendleri, gelişmeleri, gözlemlerimi ve hikayeleri paylaşıyordum. Gelen istekler üzerine artık Travelmodus Kişiye Özel Seyahatleri de başlatma kararı aldım..Bu seyahatleri yaparken partnerim, benim de yıllardır seyahatlerimi planlayan ve gerçekleştiren Jules Verne Travel & Event olacak.

Jules Verne Travel & Event seyahat küratörleri ile birlikte “Travelmodus Kişiye Özel Seyahatler” başlığı altında hayallerinize hayat vermeye çalışacağız. Seçeceğiniz destinasyona, ilgi alanlarınıza, yaşamak istediğiniz deneyime göre tüm seyahat programınızı hazırlayıp, kişisel lüks seyahat hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Sizlere mükemmel bir seyahat deneyimi yaşatmak, bizim en büyük motivasyonumuz.

Amacımız, dünyanın her noktasında heyecan dolu deneyimler yaşamanız! Gözünüzü kapatın ve hayal edin, detayları biz hazırlayalım. 

“Siz Hayal Edin, BİZ Hayallerinize Hayat Verelim!”

Daha detaylı bilgi için....
travel@julesverne.com.tr
Tel:0212 266 6363