Maldivler'de lüksle yoğrulan büyülü bir kaçış noktası: Constance Halaveli Island Resort

halaveli

Maldivler'de lüksle yoğrulan büyülü bir kaçış noktası Constance Halaveli Maldives. Gökyüzü ile aynı mavilikte bir deniz, bembeyaz bir kumsal, marshmallow gibi görünen bulutlar... Bu görüntüyü tamamlanan ise Hindistan cevizi rengindeki kutu kutu villalar.

halaveli

Deniz üzerine kurulan villalarda, boydan boya uzanan pencereler sayesinde okyanus manzarasında uyuyup, uyandığınız, deniz üzerinde sonsuzluk havuzunuzda güneşlendiğiniz, modern ve konforlu odanızda dinlendiğiniz bir seyahat hayaliniz varsa doğru yazıyı okuyorsunuz!

Tropikal detayları hissettiren modern bir stille dekore edilen odalar kendinizi “evinizden uzaktaki yeni eviniz” gibi hissettiriyor. Tüm villalarda doğal renkler tercih edilmiş. Bu tonlar sayesinde naif, huzurlu bir atmosfer yaratılmış.

halaveliOkyanusla arasındaki kumsalı saymazsak adeta denizin içerisinde gibi duran şık tasarımlı havuzda serinledikten sonra, palmiye ağaçlarının gölgesinde dinlenmek gerçekten bir film sahnesini andırıyor.

Tropikal dokunuşların devam ettiği restoran ve barları ile sizi tam bir lüks ve konfor ortamına alan otelin spa’sı ise bu muazzam manzara ve su üzerindeki villalar arasında daha özel, daha çekici oluyor. Tüm bunlar sizi cezbediyorsa Constance Halaveli Maldives’de unutulmaz bir kaçış için hazır olun!

halaveli_aksam

Çift kişilik Water Villa with Pool (100 m2)’da kişi başı gecelik 650 USD’den başlayan fiyatlarla…

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Önemli Bilgiler


Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137