Kurban Bayramı'na Özel Yunanistan Önerileri

Ortak tarihimiz, aynı iklimde yaşıyor olmamız, komşu sıcaklığı dendiğinde Yunanistan hemen içimizi ısıtıyor. Deniz-kum-güneş olsun; bize yakın olsun diyenler için Yunanistan’ın iki özel noktasında farklı ve zevkli otel önerileri sunuyoruz. 

Özgünlüğün ve Geleneğin İzinde Bir Yunan Harikası: Costa Navarino

 Mora Yarımadası'nın güneybatısında, gözlerden uzakta muhteşem bir köşeyi kendine mesken tutan Costa Navarino bir otelden çok ama çok daha fazlası! 320 dönümlük oldukça geniş bir arazide iki farklı otel konseptini buluşturan lüks resort küçük bir şehir hayatından geri durmuyor. Daha çok ailelere hitap eden, çocuklara özel tasarlanmış iki merkezi; Aqua Park eğlence alanıyla The Westin Resort sahile yakın konumlanırken;   Rus iş adamları, Alman futbolcular, Hollywood oyuncularına ev sahipliği yapan The Romanos bahçeler içerisinde, mahremiyete önem veren lüks tasarımla dizayn edilmiş.
Detaylı bilgi için tıklayın!

Halkidiki'nin Güzel Sığınağı: Ekies All Senses Resort

En son ne zaman tüm duyularınızla denizi, kumu, güneşi kucakladınız?" Halkidiki'de, Vourvourou Koyu'na kurulan Ekies Resort, çağdaş eko-felsefesi ile sizi huzurlu ve dingin bir ortama davet ediyor. Masmavi kristal denizi ve beyaz kumlarında güneşe boğulduğunuz bir plaj, size yılın tüm yorgunluğunu unutturuyor. Yabancı bir yerde konaklıyormuş hissinden uzakta, konfordan vazgeçmeyen anlayışla dekore edilen odalar ferahlığı ve tazeliği ön plana çıkarıyor. Fazla uzaklaşmadan, çok uzaklarda olma hissiyatını yaşamanın hayalini kuran tüm aileler, tüm çiftler Ekies All Senses Resort’tan zor ayrılacak!
Detaylı bilgi için tıklayın!