Kurban Bayramı'na Özel Nehir ve Cruise Seyahatleri

Bu bayram su üzerinde olmak ve yepyeni kültürler keşfetmek isteyenler için hem nehir hem de cruise seyahatleri önerilerinde bulunmak istedik. Ren Nehri'nden Main&Mosel Nehirleri'ne veya Baltık Şehirleri'ne bir yolculuğa ne dersiniz? Farklı rotalar, yeni deneyimler bu kez gemi seyahatleriyle hayat buluyor.

5* Select Bellejour Nehir Gemisi ile Ren Nehri

Kurban Bayramı’nda kalabalıktan uzak; doğa, tarih ve kültürle iç içe olmak ve yollarda yorulup zaman kaybetmemek istiyorsanız tabi ki size nehir gezisi öneriyoruz. 25 Ağustos’ta Basel’den denize açılıp 1 Eylül tarihinde Amsterdam’da noktalayacağınız 5* Select Bellejour Nehir Gemisi ile Ren Nehri’ni gezin. Seyahatiniz İsviçre'nin Basel şehrinden başlıyor. Fransız-Alman kültürlerini barındıran Stasbourg’dan sonra Almanya sınırlarına geçerek Speyer, Mannheim, Rudesheim, Koblenz, Cochem ve Köln ile Alman sularını tamamlıyorsunuz. Son durak Hollanda'nın başkenti Amsterdam oluyor.
Detaylı bilgi için tıklayın!

5* Deluxe Amadante Nehir Gemisi ile Main & Mosel Nehirleri

Amadante Nehir Gemisi ile Main & Mosel Nehirleri Turu başlıyor. Deluxe nehir gemisi, bayrama özel fırsatlarla 24 Ağustos tarihinde Nürnberg, Almanya’dan yola çıkıyor ve 31 Ağustos’ta Wasserbillig, Lüksemburg’da seyahatinizi noktalıyorsunuz.24 Ağustos günü Nürnberg, Almanya’dan yola çıkıp Bamberg, Kitzingen, Würzburg, Wertheim, Mainz, Koblenz, Cochem, Trier rotalarını takip ettikten sonra nehir yolculuğunuz 31 Ağustos günü Wasserbillig, Lüksemburg'da noktalanıyor.
Detaylı bilgi için tıklayın!

5* Norwegian Getaway ile Baltık Şehirleri

30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleşen Kurban Bayramı tatilinde yorulmadan çok yer görmek isteyenlerdensiniz 5* Norwegian Getaway ile Baltık Şehirleri seyahati aradığınız sorunun cevabı olacak. Kopenhg’dan başlayıp yine Kopenhag’da sonlanacak 10 günlük lüks gemi seyahatiniz boyunca lüks, konfor ve yeni keşifler sizi bekliyor. Almanya'da Warnemunde, Estonya'da Tallinn, Rusya'da St. Petersburg, Finlandiya'da Helsinki, İsveç'te ise Nynashamn sizi karşılayan limanlarınız olacak.
Detaylı bilgi için tıklayın!