Kurban Bayramı'na Özel 5* Deluxe Amadante Nehir Gemisi ile Main & Mosel Nehirleri

"Size Özel Fiyatlarla"

Dinlenmek, dünyanın saklı köşelerini dingince gezmek, Avrupa'nın saklı şehirlerini, kasabalarını keşfetmenin yolu nehir turlarından geçiyor. Doğanın, kültürün ve mimarin buluştuğu lüks nehir yolculukları ilgi çeken rotalarla gezginlere, "şimdi değilse ne zaman?" dedirtiyor. Kurban Bayramı'nda ne yapacağını düşünen seyahat severler için 5* Deluxe Amadante Nehir Gemisi ile Main & Mosel Nehirleri Turu başlıyor. Deluxe nehir gemisi, bayrama özel fırsatlarla 24 Ağustos tarihinde Nürnberg, Almanya’dan yola çıkıyor ve 31 Ağustos’ta Wasserbillig, Lüksemburg’da seyahatinizi noktalıyorsunuz.

Deluxe Amadante Nehir Gemisi sizi, bayrama özel fırsatlarla 24 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında Main ve Mosel nehir kıyılarına kurulmuş kasaba ve şehirlerine davet ediyor. 24 Ağustos günü Nürnberg, Almanya’dan yola çıkıp Bamberg, Kitzingen, Würzburg, Wertheim, Mainz, Koblenz, Cochem, Trier rotalarını takip ettikten sonra nehir yolculuğunuz 31 Ağustos günü Wasserbillig, Lüksemburg'da noktalanıyor.

Dünya’nın en beğenilen nehir gemi firmalarından olan Amadeus Waterways şirketine ait Deluxe Amadante gemisi 2008 yılında inşa edildi. 148 yolcu kapasiteli olan butik gemi yolcularına maksimum rahatlığı sağlayacak bir dizayna sahip. 47 personeliyle hizmet veren nehir gemisinin birçoğu french balkonlu 74 kabini bulunuyor.

1.Gün

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1503 no’lu sefer ile 08:25’de Nürnberg’e uçuş ile yerel saat 10:15’de varış. Sizi bekleyen araç ile Nürnberg limanına transfer ve gemiye giriş işlemleri. Gemi akşam saatlerinde demir alacak.

8. Gün

Sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkış işlemleri tamamlanıyor. Limanda sizi bekleyen araç ile Lüksemburg Havalimanı'na transfer. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1354 no’lu sefer ile saat 12:25’de İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçuş.

Ücret Bilgileri

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137