Kempinski Farkı İle İster Karlı Günleri Yaşayın İster Yaz Sıcağını!

Hem güneş isteyenlere hem de karlı günleri özleyenlere dünyanın en prestijli otel grubu Kempinski'den size bavulunuzu hazırlatacak kış fırsatlarına hazır mısınız?

Kempinski otel zincirinin %30'a varan indirim imkanı sunan dünyanın farklı noktalarındaki lüks otelleriyle 2018 kış sezonu avantajlarını kaçırmayın!

İsviçre’nin jet-seti ağırlayan kayak merkezi St. Moritz, "Balkanlar'ın İsviçre'si" Bulgaristan'ın sevimli kayak merkezi Bansko, Letonya’nın soğuk görünümlü sıcacık başkenti Riga ve Ortadoğu’nun yükselişi durdurulamayan şehri Doha’da kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor...

Bansko, BULGARİSTAN

Bansko

Büyüleyici manzarası ile Pirin Dağları üzerinde bulunan Bulgaristan'ın yükselen kayak merkezi Bansko, etrafında bulunan irili ufaklı 180’i aşkın göl ve ilginç yer şekilleriyle sadece kayak severleri değil tüm doğa tutkunlarını cezbedecek bir Doğu Avrupa kasabası. Türkiye’nin yanı başındaki kayak cenneti bembeyaz yamaçları, pürüzsüz pistleri ile kış mevsimini anlamlı kılıyor. Kayak cenneti son yıllarda dünyanın her yerinden kayak severleri ağırlamaya başlayan; doğal güzellikleri, nitelikli pistleri, tarihi zenginlikleriyle her geçen yıl daha da popüler oluyor.

Kempinski Hotel Grand Arena

Bansko, son yıllarda dünyanın her yerinden kayak severleri ağırlamaya başlayan; doğal güzellikleri, nitelikli pistleri, tarihi zenginlikleri ve en önemlisi uygun fiyatlarıyla keşfedilmeyi bekleyen bir hazine gibi! Bansko'da liftlerin yanında bulunan tek otel olma özelliğine sahip Kempinski Bansko bu konumu sayesinde konuklarını kayak ekipmanları ile yürüme derdinden kurtarıyor. 2 bölümden oluşan otelin toplam 159 odası bulunuyor.

Kempinski Bansko’nun sunduğu en iyi imkanlardan biri de Zalez Spa&Wellness Center; 1200 metrekarelik bir alana kurulu SPA’da sauna, buhar odası ve birçok değişik masaj ve bakım kürünün yanı sıra bir de kapalı yüzme havuzu bulunuyor. 30 Kasım’a kadar yapacağınzı 2017-2018 kış sezonu konaklamalarında %30 indirim fırsatından yararlanın!

St. Moritz, İSVİÇRE

İsviçre'nin asaletini dağlara taşıyan St. Moritz herhangi bir kayak merkezi olmanın çok uzağında! Sonsuz görünen Alp Dağları'nın arasında, kış aylarında buz tutan kristal gölün kenarında kurulan kasaba dünyanın en eski kış sporları tesisi olarak 19.yüzyıldan beri ihtişamını koruyor. Yılın 322 günü güneşli olmasına rağmen dağların konumu ve yüksekliği sayesinde kar kalitesini sezon boyu koruyan, kış sporları dendiğinde köklü bir geçmişi olan özel bir yer. Şık otelleri, her seviyeye uygun pistleri, gurmeleri heyecanlandıran yeme-içme mekanları ile karlı günlerde içinizi ısıtan bir kayak merkezi.

Kempinski Grand Hotel Des Bains St Moritz

StMoritz_Kempinski

Aralık 2017'de 15.yılını kutlayacak olan Kempinski Grand Hotel Des Bains St Moritz, kasabanın zenginliğini gölgede bırakmayan ancak bu ihtişamdan geri de kalmayan bir çizgide misafirlerini ağırlıyor. St. Moritz'in hemen dışında yer alan otel, Alpler’in yamacında yükseliyor. 2013 yapımı Büyük Budapeşte Oteli filmini izlediyseniz, Grand Hotel Des Bains'i ilk gördüğünüzde aklınıza bu filmin gelmesi kaçınılmaz!

StMortiz

184 odası ve 27 lüks rezidansı ile misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatan otel iç dekorasyonunda modern bir çizgi ve sıcak tonlar tercih etmiş. Şık restoran ve barı, kayak sonrası ihtiyacınız olacak masaj ve tedavileriyle lüks SPA merkezi sizin için hazır.

Doha, KATAR

2000'lerin ilk yıllarına kadar kum tepelerinden ibaret olan Doha bugün kültürel atılımları, mimarisi ve yeme-içme alternatifleriyle başkent statüsünün hakkını veriyor. Yeni açılan müzeleri ile sanat alanında söz almaya başlayan; sahil şeridinin canlılığı ile gençleri çekmeyi başaran, lüks otelleriyle hem iş seyahati hem de aile tatili için yepyeni alternatifler sunuyor. Kum tepelerin yerini alan gökdelenleri, lüks otelleri, SPA köyleri, uçsuz bucaksız görünen alışveriş merkezleri, yapay adaları ve kültür merkezleriyle Doha her gün yeni bir sürpriz yapıyor. Son 10 yılda kazandığı ivme ile Ortadoğu'da "Ben de varım" diyen Doha kış ortasında yazı yaşamak isteyenlerin radarında!

Marsa Malaz Kempinski, The Pearl

Marsa_Malaz

Orta Doğu coğrafyasında insan eliyle yapılmış en büyük ada projelerinden biri olan The Pearl üzerinde kendine ait bir adada "tek ve özel" olmayı başaran Marsa Malaz Kempinski konumu ile Doha'nın tüm ilgi çeken aktivitelerine kısa bir ulaşım mesafesinde.

Marsa_Malaz_Kempinski
Geleneksel Arap unsurlarıyla harmanlanmış en güzel Avrupa mimarisini sergileyen otel lük süitlerin dahil olduğu 281 odasıyla hizmet eriyor. En küçük odasının 75 m2 olduğu odalar lüks ve son teknoloji ile tasarlanmış. Butler hizmeti, farklı damak zevklerine hitap eden restoran ve barları, lükste sınır tanımayan SPA merkezi ile yaz sıcağını yaşamak isteyenlerin cazibe merkezi.

Riga, LETONYA

Baltıklar’ın en büyük şehri ve Letonya’nın başkenti Riga bugünlerde, iyi korunmuş Sovyet dönemi mimarisi ve hiç ara vermeyen sosyal yaşantısı ile gündemde. Alman Art Nouveau stili mimarinin dünyadaki en nadide örneklerini barındıran tarihi şehriyle UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren, 2014 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen Riga'da devrimci Baltık ruhunu ve yükselen şehir enerjisini yaşayabilirsiniz. Orta Çağ’dan kalma mimarisi, tarihi yapıları, Daugava Nehri kıyısındaki yürüyüş rotası, sevimli dükkanları, keyifli kafeteryaları, şık restoranları, güzel insanları, her taraftan yayılan müzik sesleri, hareketli ve eğlenceli gece hayatı ile Riga kesinlikle keşfe değer!

Grand Hotel Kempinski Riga

Riga_Kempinski

19.yüzyılda inşa edilen tarihi binadan dönüştürülen Grand Hotel Kempinski Riga, şehir merkezinin tam kalbinde yer alıyor. Riga'nın ilk 5 yıldızlı oteli olma özelliğine sahip olan otel açılışını kutuyor! Ulusal Opera Binası'nın tam karşısında konumlanan ve tarihi şehir merkezinin girişi sayılabilecek bir lokasyona sahip otelin lüksle donatılmış 141 odası bulunuyor.

Riga_Kempinski

Eski Avrupa mimarisinden etkilenen, Fransız sanat eserleriyle zenginleştirilen, lüks mermer detaylarıyla göz alan otel bünyesinin şık restoranları ve SPA merkezi de övgüleri toplayacak gibi görünüyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 118