İşte Mutluluk Konferansını kaçırmayın!

işte mutluluk konferansı

20 Mart Dünya Mutluluk Günü çerçevesinde, 29 Mart’ta üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz 'İşte Mutluluk Konferansı’nın bu seneki teması ‘Zor Zamanlarda Mutlu Olma, Ayakta Kalabilme Sanatı’. Bir Japon atasözü olan “Yedi Kere Düş, Sekiz Kere Kalk” tan yola çıkılarak, farklı deneyimler ile ilham verecek bir program hazırlandı. Yeni bakış açılarını dinlemek ve yaklaşımları deneyimlemek için İşte Mutluluk Konferansı’nda sizi ve takımınızı aramızda görmeyi çok isteriz.

İşte mutluluk program akışı

workshopShakti Liderliği konulu kitabıyla tüm dünyada yankı uyandıran ve iş hayatında liderliğe dair farklı bir bakış açısı getiren Nilima Bhat, PowerofHappiness farkıyla ilk kez Türkiye'de bir atölye çalışması gerçekleştiriyor.

nilima bhat workshop

İşte Mutluluk Atölyesi

işte mutluluk atölyesi

katılım

Araştırmalar, günümüzde çağdaş işyeri için en önemli başarı faktörünün
‘İşte Mutluluk’ olabileceğini gösteriyor ve mutlu şirketler daha fazla kazanıyor!

Türkiye’nin bugünkü ortamında en çok ihtiyaç duyulacağını tahmin ettiğimiz, kuruma bağlılık ve mutlu çalışan, mutlu kurum, dolayısı ile başarılı çalışma ortamlarını kurgula- makta yardımcı olmak üzere dünyada iki yıldır kutlanmaya başlanan ve özellikle Amerika, Avustralya, Kanada ve Kuzey Avrupa ülkelerinde benimsenen 20 Mart Mutluluk Gününü Türkiye’de de başlatarak her yıl tekrarlamayı ve bu konuda tecrübe sahibi uzmanları ve kurumları konferansa davet ederek, Türkiye’de de ‘’işte Mutluluk’’ konseptini yaygınlaştırmayı arzu ediyoruz.

Daha fazla bilgi için:https://www.powerofhappiness.org/