Güney Ren Nehri Temmuz Rotası ile 5 Günde 3 Ülke!

İsviçre & Fransa & Almanya
17 Temmuz - 21 Temmuz 2018

Avrupa'nın en hareketli nehirlerinden biri olan Ren Nehri'nin böyle betimlenmesinin sebebi tabi ki gemi seyahatleri arasında en cazip rotalara ev sahipliği yapıyor olması!Yaz mevsiminin en canlı ve görsel olarak renkli manzaralar sunduğu Temmuz ayında dolu dolu geçireceğiniz bir cruise seyahatine hazır mısınız? 17 – 21 Temmuz tarihlerinde, 4 gece 5 gün sürecek seyahatiniz İsviçre’de başlayarak Almanya’da son bulacak.

Ortaçağ kiliseleri ve ahşap detaylı kutu gibi evleriyle beraber size hem Fransız hem de Alman ruhunu yaşatan Strasbourg; bir masal kitabından fırlamış gibi duran bir diğer tarihi kasaba Colmar rotanızın ilk durakları oluyor.

Almanya'da ise ülkenin güneybatısındaki en güzel ve ilgi çekici şehri Heidelberg ile gezmeye başlayıp, 19.yüzyılın başlarında İngiliz ve Alman romantiklerinin dikkatini çeken Rüdesheim ile devam ediyorsunuz. Nehir kıyısına kurulan, tarihi şehir merkeziyle sizi geçmişe götüren Koblenz ve en sonunda gün geçtikçe gezginlerin radarına giren katedraliyle ünlü Köln'ü ziyaret ediyorsunuz.

01.Gün / 17 Temmuz 2018 

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşup, check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1923 no’lu sefer ile 08:15’de Basel’e uçuyorsunuz. Yerel saat ile 10:25’de varış. Ardından sizi bekleyen aracınız ile Basel limanına transfer ve gemiye giriş işlemleriniz yapılıyor. Geminiz, akşamüzeri demir alarak yola çıkıyor.

5.Gün / 21 Temmuz 2018 

Sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkış işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği Ekstra Köln Şehir turuna katılabilirler. Ardından belirlenen saatte sizi bekleyen aracınız ile Köln Havalimanı’na transfer. Check-in-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK1674 no’lu sefer ile saat 15:30’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuş. Türkiye saati ile 19:45 ‘de varış. 

Ücret Bilgisi

Dış kabinde Kişi Başı   999 €

2. Kat French Balkonlu kabinde Kişi Başı   1.199 €

3. Kat French Balkonlu kabinde Kişi Başı   1.299 €

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilirsiniz...
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137