Bir İlki Yaşayın! Akdeniz'i en yeni cruise gemisiyle keşfedin...

2 Kişilik Kabinde Kişi Başı 1289 Euro’dan başlayan fiyatlarla

7 Gece - 8 Gün

Köklü medeniyetlerin, bereketin, güneşin, zengin hikâyelerin can bulduğu Akdeniz'i birkaç paragrafa sığdırmak imkansız elbette. Bu yüzden cümlelerin yerini bir haftalık büyülü bir Akdeniz gemi seyahatine bırakmak istiyoruz. Göreceklerinizin betimlemelerden çok daha etkili olacağı MSC Seaview ile Akdeniz seyahatinizde 8 gün boyunca İtalya'dan Malta'ya; İspanya'dan Fransa'ya bir yolculuğa hazır mısınız? 

Seaside sınıfı gemilerin ikincisi olan ve üstün inovatif özelliklerle donatılarak, misafirlerine denizle bütünleşecekleri bir cruise deneyimi yaşatmak üzere tasarlanan MSC Seaview ilk seferini Haziran 2018'de gerçekleştirecek. Büyüklüğü ve yenilikçi tasarımı ile birlikte dünyanın en uzun güvertesine sahip olan geminin 40 metre yükseklikteki cam köprüsü nefes kesen manzaralar sunuyor. 

Kültürel, tarihsel ve zengin mutfak lezzetleriyle her zaman ilgi odağı olan Batı Akdeniz ile yaz sezonunun ilk yolculuğu İtalya, Fransa, İspanya ve Malta'yı kapsıyor.

Meşhur Amalfi Kıyılarına geçmeden önce kargaşası, lezzeti ve hareketi bol olan Napoli ile başlayan yolculuğunuz Sicilya’nın üçüncü büyük şehri olan ve aynı zamanda bir liman kenti Messina ile devam ediyor.

 Daha sonra sıra yüzyıllar boyunca tüm güçlü devletlerin odağında olan Akdeniz’in en özel adası Malta’ya geliyor. Malta’nın ‘’elle çizilmiş’’ başkenti Valletta’nın büyüsünü yaşadıktan sonra bu kez dümen İspanya’nın en renkli şehri Barcelona’ya kıvrılıyor.

Gotik ve Art-Nouveau mimarisinden upuzun sahiline, leziz tapaslarından gece eğlencesine kadar Avrupa’nın en keyifli şehri Barcelona’nın ardından bu kez sıra Fransa’ya geliyor. 

Son yıllardaki hızlı değişimi ile seyahat severleri mıknatıs gibi kendine çekmeye başlayan Marsilya bohem semtleri, gösterişli sanat müzesi ve limanıyla bambaşka bir ruha büründürüyor.

Fransa’dan sonra tekrar İtalya’ya gelerek bu kez Cenova’ya demir atılıyor. Biraz Napoli biraz da Marsilya havası estiren Cenova sizi hemen içine alan sıcak ve gösterişten uzak bir liman şehri.

Seyahatiniz Napoli limana yanaşarak sonlanıyor.

Seyahat Tarihleri

Ücret Bilgisi

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Uçuş Bilgileri

           Kalkış 08:30 Varış 09:45

            Kalkış 19:05 Varış 22:15

MSC Seaview

MSC Seaside devrimci mimarisi ve nefes kesen teknolojisi ile yeni jenerasyon cruise gemilerinin başlangıcı olarak kabul ediliyor. Deniz ile iç içe geçen açık ve kapalı alanları ile eşsiz bir cruise deneyimi sunuyor. Toplamda 2067 kabini ile 4134 yolcu kapasitesine sahip olan gemide 1518 personel en güzel servisi verebilmek için çalışıyor. Geminin çevresinde rıhtım mantığı ile tasarlanmış alan geminin etrafını 323 metre boyunca çeviriyor. Bu alanda açık manzaralı alışveriş alanları, yemek ve güneşlenme alanları asansör ile birbirlerine bağlanıyor. Denizlerdeki ilk slide boarding teknolojisini, interaktif oyunlar ve nefes kesici su parkı teknolojileri ile birleştirerek her yaşa uygun eğlenceyi bu gemide bulabilirsiniz.

Detaylı program bilgisi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137