Bir adaya kaç cennet sığar? 'Skiathos Blu Hotel'

Çam ağaçları ve çiçeklerle çevrili, yemyeşil bir yarımada tepesinde konumlanan Skiathos Blu Hotel, Janeira Körfezi'nin nefes kesen manzaralarını ayaklar altına seriyor. Doğanın kalbinde stil, konfor ve huzurla sizi buluşturan Skaithos Blu Hotel, 2016’da baştan aşağı yenilenmesiyle taze bir enerjiyle merhaba diyor. Geleneksel ada stilini yok saymadan modern ve minimal çizgilerle dekore edilen otel, binasındaki orijinal mimari detayları koruyarak çağdaş bir yaşam alanı sunuyor. 

Beyaz badanalı tipik Yunan binalarının önünden geçerek ineceğiniz 350 merdivenin sonunda ise sizi Tzaneria Beach karşılıyor. Kum sahili, bar ve tavernası, masmavi deniziyle tüm günü geçirmekten büyük keyif alacağınız plajda otelin kendi özel alanı bulunuyor. Tabi, deniz yerine havuz başı keyfi yapmak isterseniz Skiathos Blu Hotel, bu konuda da sizi hayal kırıklığına uğratmıyor.

Toprak tonlarında dekore edilen odalar ise geleneksel geometrik desenli mozaikler, doğal ahşap mobilyalar, çağdaş tasarım detaylarıyla şekilleniyor. Sadeliğin ön planda tutulduğu odaların dinginlik veren etkisi ise göz ardı edilemez. Göz yormayan stiliyle misafirlerine adanın dinlendirici yönünü gösteren otelin sadelik ve konfor özelliklerini öne çıkarsak da şıklığın asla ikinci plana atılmadığının da altını çizmek gerek!

Otelin aynı çizgide dekore edilen restoranı ise doğal duvarları, toprak tonlarındaki döşemeleri, ahşap sandalyeleri ve ada hissiyatını veren aydınlatmaları göze hitap ederken, başarılı mutfağı da damağınızda güzel tatlar bırakıyor.

Uzakta olmanın, doğayla buluşmanın, adada yaşamanın hafifliğini hissedin…

NOT: Skiathos Blu Hotel, yetişkinler için tasarlanmış.

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr 
0212 266 6363 - 137