5* Select Bellejour Nehir Gemisi ile Ren Nehri

"Size Özel Fiyatlarla"

bellejour ren nehri

İnsanı özgürleştiren deniz, herkesi kucaklayacak kadar büyük dinginlik, huzur ve enerji verecek kadar güçlü bir enerjiye sahip. Söz konusu, gemi seyahatleri olduğunda ise denizin huzuruyla günümüz teknolojisinin rahatlığını birleştirmek bir ödül gibi! Nehir seyahatleri ise el değmemiş güzelliklere ulaşabilmenin ayrıcalığını yaşatırken cruise gemilerine nazaran küçük hacmiyle daha samimi bir atmosfer sunuyor.

Bellejour nehir

İsviçre Alpleri'nde doğup, Liechtenstein ve Fransa sınırlarından, Almanya ve Hollanda topraklarından geçtikten sonra Rotterdam'da Kuzey Denizi’ne dökülen Ren Nehri'nin bu zenginliğini nehir yolculuğu ile yaşayın. 19 - 26 Mayıs tarihlerinde, size özel fiyatlarla baharın son günlerinin tadını Ren Nehri rotası ile çıkarın. Seyahatiniz İsviçre'nin Basel şehrinden başlıyor. Fransız-Alman kültürlerini barındıran Stasbourg’dan sonra Almanya sınırlarına geçerek Speyer, Mannheim, Rudesheim, Koblenz, Cochem ve Köln ile Alman sularını tamamlıyorsunuz. Son durak Hollanda'nın başkenti Amsterdam oluyor.

Avrupa nehirlerinde konforlu gemileri ile tanınan Select Voyages'a ait olan Select Bellejour gemisi; 2004 yılında inşa edilmiş ve 180 yolcu kapasitesine sahip. Toplam 90 konforlu kabinden oluşan ve yolcularına maksimum rahatlığı sağlayacak şekilde dizayn edilen gemi 40 personel ile hizmet veriyor.

1.Gün

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05:00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1923 no’lu sefer ile 08:10’ de Basel’e uçuş. Yerel saat ile 10:25’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından sizi bekleyen araç ile gemiye transfer.

8. Gün

Sabah gemide alınacak kahvaltıdan sonra Amsterdam Havalimanı’na transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1958 no’lu sefer ile saat 14.10’da İstanbul’a uçuş. Saat 18:25 ’da varış.

 Ücret Bilgileri

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Önemli Bilgiler

 

Daha detaylı bilgi için: 
travel@julesverne.com.tr 
0212 266 6363 - 137