5 * Majestic Princess ile Adriyatik & Yunan Adaları

"Size Özel Fiyatlarla"

Su, hayattır deniz ise sonsuzluk… Suyun arındırıcı, sakinleştirici gücünü deniz üzerinde giderken hissetmenin keyfini sürmenin en güzel ve şık hali tabi ki cruise seyahatleri! Her ne kadar uzun yıllardır cruise seyahatleri bilinir ve tercih edilen seyahat biçimi olsa da son yıllardaki yeni rotalar, lüks gemi tasarımları ile hayatımıza yeni heyecanlar katmaya başladı. Ulaşılamaz görünen el değmemiş noktaları dahi görme şansını yakalayacağınız cruise seyahatleriyle hayata her gün yeni bir pencereden bakmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Yılın tüm ağırlığını hissetmeye başlayıp, dinlenmeye odaklı bir tatile kim ihtiyaç duymaz? Hem dinleneyim hem de yeni deneyimlerden geri kalmayayım diyorsanız 5 yıldızlı Majestic Princess Cruise ile bahar mevsiminin güzelliklerini görmek için valizlerinizi hazırlamaya başlamalısınız. 30 Nisan – 7 Mayıs tarihlerinde sürecek bir haftalık seyahatinizin çıkış noktası Cruise seyahatlerinin en sevdiği liman olan Pire, Atina oluyor. Adriyatik’in incisi Kotor’a vardıktan sonra sıra Yunan Adaları’na geliyor. Katakolon, Mykonos, Sakız ve Rodos adalarını gezdikten sonra seyahatiniz yine Pire Limanı, Atina’da sonlanıyor.

İlk seferini Nisan 2017'de gerçekleştirecek olan 5 yıldızlı Majestic Princess gemisinin en yeni yolcuları siz olun. Cruise sektörünün en bilinen isimlerinden Princess Cruises filosuna ait olan Majestic Princess, 3560 yolcu kapasiteli. 1350 personeli ile yolcularına hizmet veren cruise içerisinde casino, restoranlar, lounge salonları, spa merkezi, alışveriş merkezi bulunuyor. Seyir halindeyken gemi içerisinde birçok aktivite de düzenleniyor.

1.Gün

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar THY kontuarı önünde saat 05:00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1845 no’lu sefer ile 07:15’da Atina’ya uçuş. Yerel saat ile 08:40’da varış. Havalimanında sizi bekleyen özel araç ile Pire limanına transfer. Gemi, saat 19:00’da hareket edecek.

ROTA

 8. Gün

Sabah gemide alacağınız kahvaltının ardından çıkış işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Limanda bekleyen araç ile Atina Havalimanı'na transfer. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1850 no’lu sefer ile saat 15:35’de İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 17:05’de varış.

 Ücret Bilgileri

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Daha detaylı bilgi için: 
travel@julesverne.com.tr 
0212 266 6363 - 137