2018’i Müzik ve Eğlenceyle Karşılayacağınız En Özel Öneriler

2018_yılbaşı_seyahat_önerileri

Yeni yıla çok az kaldı. Zaman daraldı ve siz hala 3 günlük Yılbaşı tatilinde nereye gideceğinize karar veremediyseniz Türkiye’nin farklı noktalarındaki yılbaşı önerilerimizi okumalısınız! Yeni yılı karlı tepelerde, şömine ateşinin başında geçirmek isteyenler kadar deniz kıyısında, sıcak havanın keyfini sürmek isteyenler de var, biliyoruz… Herkesin zevkine hitap edecek, 2018’e enerji dolu gireceğiniz eğlencesi de dinlencesi de bol, farklı öneriler sunmak istedik. Tarkan, Funda Arar, Kubat, Muazzez Ersoy, Tarık Sezer ve Orkestrası, Copeart Orkestrası ve daha fazlası bu yılbaşına renk ve müzik katacak! Türkiye’nin farklı destinasyonlarında yeni yılı karşılamak isteyenler için seçtiğimiz öneriler…

Unutmayın, yeni yıla nasıl girerseniz tüm yılınız öyle geçer… 2017’ye yeni bir destinasyonda veda edin ve 2018’i eğlenceli, farklı ve unutulmaz anılarla karşılayın!

Kayak Otelleri Yılbaşı Programları için tıklayın!

Yeni yılda beyazla kaplanan çatılar, beyaz örtülü çam ağaçları hayalinizdeki görüntüyse bu yılbaşını Türkiye’nin gözde kayak merkezleri Uludağ veya Kartalkaya’da geçirmelisiniz. Şömine başında oturup sıcak çikolatanızı içmek, gündüzleri kayak yapmak, ateş başında eğlenmek ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Kıbrıs Otelleri Yılbaşı Programları için tıklayın!

Lüks otelleri ve her zaman adından söz ettiren Yılbaşı kutlamalarıyla bu yıl da Kıbrıs heyecan verici. Tarkan’dan Funda Arar’a, Muazzez Ersoy’dan Kubat ve Fatih Ürek’e kadar Türk müziğinin en güçlü isimleri bu yılbaşı Kıbrıs’ta! 29 Aralık 2017 – 1 Ocak 2018 tarihi için geçerli olan, 3 gece konaklamalı farklı Yılbaşı programları neler mi dersiniz?

Doğayla iç içe olacağınız Yılbaşı Programları için tıklayın!

Yeni yılı kendine has yaşam stili olan, doğadan kopmayan ve ilhamını doğadan alan destinasyonlarda geçirmek istiyorsanız stil sahibi oteller birbirinden güzel yılbaşı programlarıyla karşınızda. Kapadokya’dan Kazdağları’na; Assos’tan Ağva’ya uzanan öneriler…

Kapadokya