Romantizmi deneyimle birleştiren 5 alternatif balayı rotası

Romantizmi deneyimle birleştiren 5 alternatif balayı rotası

Sevgilinizle birlikte pek çok aşk dolu tatil yapmış olsanız da, evlendikten sonra çıkılan “balayı” tatillerinin tadı bambaşkadır! Tabii her haliyle güzel ve unutulmaz olan bu balayı tatillerini daha da unutulmaz bir deneyim haline getirmek de mümkün! Siz de “Klişelerden sıkıldım, bize yepyeni bir şey lazım” diyen çiftlerdenseniz, sizin için derlediğimiz “deneyim” vaat eden balayı alternatiflerine bakmadan balayı tatilinizi planlamayın:

Hindistan’ı Uzmanı ile Gezin: Özlem Avcıoğlu ile Hindistan (6-15 Ekim 2017)

Hindistan’ı Uzmanı ile Gezin: Özlem Avcıoğlu ile Hindistan (6-15 Ekim 2017)

Hindistan’ı tanımak ve anlamak için buranın ruhunu, insanlarını tanıyan bir yol gösterici buraya seyahatin her anını daha keyifli kılıyor. Modern zamanların seyyahı Özlem Avcıoğlu, yıllar boyunca Hindistan’a yaptığı seyahatler neticesinde gerçek bir “Hikaye Anlatıcısı” olarak bu renkli dünyaya yapacağınız seyahatte sizlere eşlik edecek. 6-15 Ekim tarihlerinde 10 gün sürecek büyüleyici Hindistan yolculuğunuz Mumbai-Jaipur-Jodhpur-Delhi ekseninde geçecek.

Renkli,Mistik, Büyüleyici Hindistan’a Yolculuk

Renkli,Mistik, Büyüleyici Hindistan’a Yolculuk

Hindistan, insanın 5 duyusuna birden hitap eden ve aslında algıları zorlayan “salt bir ülke” değil, bambaşka kültürlerin, hayatların, inançların bir arada olduğu ayrı bir gezegen gibi. Bir renk paletinden fırlamışçasına duran renk ahengi; gösterişli sarayları, dev çamaşırhaneleri, ibadethaneleri, sokakta yaşanan hayatı, lüks tanımını yeniden sorgulatan zengin yaşamı, baharat kokan yemekleri hayran olunası bir belgesel tadında. Hindistan’ı tanımak ve anlamak için buranın ruhunu, insanlarını tanıyan bir yol gösterici buraya seyahatin her anını daha keyifli kılıyor. Modern zamanların seyyahı Özlem Avcıoğlu, yıllar boyunca Hindistan’a yaptığı seyahatler neticesinde gerçek bir “Hikaye Anlatıcısı” olarak bu renkli dünyaya yapacağınız seyahatte sizlere eşlik edecek.. 6-15 Ekim tarihlerinde 10 gün sürecek Hindistan Seyahati’nizi 3 kelimeyle özetleyelim: “Derin, çeşitli ve sürprizli”. 

Otelde Konaklamak Yerine Lüks Bir Villada Kalmanız İçin 6 neden...

Otelde Konaklamak Yerine Lüks Bir Villada Kalmanız İçin 6 neden...

Alışılmış otel konseptlerinden farklı olarak ailenizle, arkadaşlarınızla ev konforunda; hiçbir ihtiyacınızdan ödün vermeden bir tatilin tadını çıkarmak artık hayal değil! Size özel villalar, bir otel odasında bulamayacağınız mahremiyeti size özel konfor ve hizmetler ile birlikte sunuyor. Seçici gezginler için, özel tasarımlı villalar seyahatinizi bir sonraki seviyeye çıkarmanız için ihtiyacınız olan şey olabilir...

Şeker Bayramında Cruise Keyfi.....

Şeker Bayramında Cruise Keyfi.....

Cruise seyahatleri dünyayı gezmenin en eğlenceli yollarından biri… Masmavi bir dünyanın ortasında, her şeyden uzakta, dünyanın dört bir yanına yelken açmak çok keyifli. Özellikle çocuklu aileler için cruise seyahatleri hayatı çok kolaylaştırıyor.  Bavul açıp kapama derdi olmadan, her sabah yeni bir limana uyanabildiğiniz, çocuklarınıza pedagoglar tarafından oynatılan oyunlar ve animasyonlarla gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayan bir seyahat biçimi… Hatta arzu eden aileler çocuklarını gemide son derece gelişmiş mini club’lara bırakıp, çocukları eğlenirken, kendileri de rahatça şehri keşfedebiliyorlar…