Anantara Tayland Otelleri Fırsatları

Anantara Tayland Otelleri Fırsatları

Filmlerde, kitaplarda gördüğümüz “Uzakdoğu mistisizmi”ni yaşamak için ideal bir ülke olan Tayland, muhteşem doğasıyla ve kristal berraklığındaki sularıyla da başınızı döndürüyor.  Efsanevi kumsalları ile nam salmış Phuket ve Koh-Samui'de hayatınızın en romantik ve huzurlu tatilini geçirebilir, yeşil tepeler ve ormanlarla çevrili olan, Tayland'ın en yeşil bölgesi ve en leziz kenti Chiang Mai'yi keşfedebilirsiniz. Renkli, zengin, farklı bu Asya ülkesinde Anantara otellerinin 20 Aralık tarihine kadar süren avantajlı fiyatlarından şimdi yararlanın!

Anantara Maldivler Otelleri Fırsatları

Anantara Maldivler Otelleri Fırsatları

Berrak denizi, bembeyaz kumsalları, dekorasyon dergilerinden fırlayan otelleri ile romantik kaçamakların ve balayı tatillerinin en gözde destinasyonu olan "Sular Ülkesi" Maldivler'de her bir otel "Atoll” denilen adacıkta bulunuyor ve bu adacıklar ülke yüzölçümünün yalnızca %4‘ünü oluşturuyor. Hint Okyanusu’nun “uçuk mavi” rengine ve bembeyaz kumlarına sahip bu adalar ülkesinde Anantara otellerinin 20 Aralık tarihine kadar süren, %50'ye varan avantajlı fiyatlarından şimdi yararlanın!

 

Asya’nın Tüm Güzelliklerini Büyük Avantajlarla Yaşamanın Tam Zamanı!

Asya’nın Tüm Güzelliklerini Büyük Avantajlarla Yaşamanın Tam Zamanı!

Soğuk havanın yüzünü hiç göstermediği bir dünya hayal ediyorsanız belki de fırsat buldukça sıcak ve tropikal yerlere seyahat etmek en güzel çözümdür. Kış mevsimini yaz mevsimi kadar sevmeyen, her imkan bulduğunda ılıman yerlere göç etmenin hayalini kuran gezginler için Anantara otellerine gitmek için şimdi tam zamanı! 20 Aralık tarihine kadar devam eden,%50 indirime varan avantajlı fiyatlardan yararlanıp, Maldivler ve Tayland’ın özel noktalarında, 5 yıldızlı konaklama imkanı ve unutulmaz deneyimler yaşamaya hazır mısınız?

 

Dünyanın Lezzetle Anılan Şehirleri

Dünyanın Lezzetle Anılan Şehirleri

Sadece kusursuz lezzetleri tatmak amacıyla seyahate çıkmak oldukça heyecan verici olabilir! Gittiğiniz destinasyonların kültürlerini, alışkanlıklarını, hikayelerini ve güncel yaşamlarını öğrenebilmenin en güzel ve lezzetli yolu mutfaklarından geçiyor. Peki ya dünya lezzetleriyle dolu olan, seyahat edilesi şehirler hangileri dersiniz? Londra’dan Toronto’ya; Tokyo’dan Charleston’a; Paris’ten Hong Kong’a lezzetli yemekleriyle nam salmış şehirler…

2018 Sömestr tatilinde, kış ortasında yazı yaşamaya ne dersiniz?

2018 Sömestr tatilinde, kış ortasında yazı yaşamaya ne dersiniz?

Bu kış aylarında sıcak yerlerde tatil yapmak, güneşin içinizi ısıtan enerjisinden maksimum seviyede faydalanmak istemez misiniz? Hiç yorulmadan, lüks bir cruise deneyimi yaşamak için 2018 Kış sezonunda sizi şaşırtacak bir rotaya davet ediyoruz. Dubai’den Abu Dhabi’ya; Muscat’tan Sir Bin Yas Adası’na uzanan gemi yolculuğunuzda Umman ve Arap Körfezi’nin bilinmeyen güzelliğine tanıklık edeceksiniz. Bu yolculuktaki geçici eviniz Costa Cruise şirketinin 2012 yılında inşa edilen en yeni gemilerinden Costa Mediterranea oluyor. 

Kuzeyin Yıldızı Norveç’i Adım Adım Keşfedin

Kuzeyin Yıldızı Norveç’i Adım Adım Keşfedin

Bin yıllık tarihi, muhteşem doğası ve Oslo Körfezi manzarasıyla Norveç’in başkenti Oslo’dan başlayacak seyahatiniz, Norveç’in en derin fiyortlarından Sognefjord kıyısında küçük bir balıkçı köyü olan, kartpostal güzelliğindeki Flam ile devam edecek. Yemyeşil dağları, rengarenk ahşap evlerle süslü sokaklardan oluşan Hansa Evleri ile Bergen’i keşfedeceksiniz. National Geographic ve Lonely Planet tarafından dünyanın en iyi tren yolculuğu listesine giren Flamsbana trenine binecek, UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Naeroyfjorden fiyordunu göreceksiniz.

Romantizmi deneyimle birleştiren 5 alternatif balayı rotası

Romantizmi deneyimle birleştiren 5 alternatif balayı rotası

Sevgilinizle birlikte pek çok aşk dolu tatil yapmış olsanız da, evlendikten sonra çıkılan “balayı” tatillerinin tadı bambaşkadır! Tabii her haliyle güzel ve unutulmaz olan bu balayı tatillerini daha da unutulmaz bir deneyim haline getirmek de mümkün! Siz de “Klişelerden sıkıldım, bize yepyeni bir şey lazım” diyen çiftlerdenseniz, sizin için derlediğimiz “deneyim” vaat eden balayı alternatiflerine bakmadan balayı tatilinizi planlamayın:

Hindistan’ı Uzmanı ile Gezin: Özlem Avcıoğlu ile Hindistan (6-15 Ekim 2017)

Hindistan’ı Uzmanı ile Gezin: Özlem Avcıoğlu ile Hindistan (6-15 Ekim 2017)

Hindistan’ı tanımak ve anlamak için buranın ruhunu, insanlarını tanıyan bir yol gösterici buraya seyahatin her anını daha keyifli kılıyor. Modern zamanların seyyahı Özlem Avcıoğlu, yıllar boyunca Hindistan’a yaptığı seyahatler neticesinde gerçek bir “Hikaye Anlatıcısı” olarak bu renkli dünyaya yapacağınız seyahatte sizlere eşlik edecek. 6-15 Ekim tarihlerinde 10 gün sürecek büyüleyici Hindistan yolculuğunuz Mumbai-Jaipur-Jodhpur-Delhi ekseninde geçecek.

Renkli,Mistik, Büyüleyici Hindistan’a Yolculuk

Renkli,Mistik, Büyüleyici Hindistan’a Yolculuk

Hindistan, insanın 5 duyusuna birden hitap eden ve aslında algıları zorlayan “salt bir ülke” değil, bambaşka kültürlerin, hayatların, inançların bir arada olduğu ayrı bir gezegen gibi. Bir renk paletinden fırlamışçasına duran renk ahengi; gösterişli sarayları, dev çamaşırhaneleri, ibadethaneleri, sokakta yaşanan hayatı, lüks tanımını yeniden sorgulatan zengin yaşamı, baharat kokan yemekleri hayran olunası bir belgesel tadında. Hindistan’ı tanımak ve anlamak için buranın ruhunu, insanlarını tanıyan bir yol gösterici buraya seyahatin her anını daha keyifli kılıyor. Modern zamanların seyyahı Özlem Avcıoğlu, yıllar boyunca Hindistan’a yaptığı seyahatler neticesinde gerçek bir “Hikaye Anlatıcısı” olarak bu renkli dünyaya yapacağınız seyahatte sizlere eşlik edecek.. 6-15 Ekim tarihlerinde 10 gün sürecek Hindistan Seyahati’nizi 3 kelimeyle özetleyelim: “Derin, çeşitli ve sürprizli”. 

Otelde Konaklamak Yerine Lüks Bir Villada Kalmanız İçin 6 neden...

Otelde Konaklamak Yerine Lüks Bir Villada Kalmanız İçin 6 neden...

Alışılmış otel konseptlerinden farklı olarak ailenizle, arkadaşlarınızla ev konforunda; hiçbir ihtiyacınızdan ödün vermeden bir tatilin tadını çıkarmak artık hayal değil! Size özel villalar, bir otel odasında bulamayacağınız mahremiyeti size özel konfor ve hizmetler ile birlikte sunuyor. Seçici gezginler için, özel tasarımlı villalar seyahatinizi bir sonraki seviyeye çıkarmanız için ihtiyacınız olan şey olabilir...

Şeker Bayramında Cruise Keyfi.....

Şeker Bayramında Cruise Keyfi.....

Cruise seyahatleri dünyayı gezmenin en eğlenceli yollarından biri… Masmavi bir dünyanın ortasında, her şeyden uzakta, dünyanın dört bir yanına yelken açmak çok keyifli. Özellikle çocuklu aileler için cruise seyahatleri hayatı çok kolaylaştırıyor.  Bavul açıp kapama derdi olmadan, her sabah yeni bir limana uyanabildiğiniz, çocuklarınıza pedagoglar tarafından oynatılan oyunlar ve animasyonlarla gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayan bir seyahat biçimi… Hatta arzu eden aileler çocuklarını gemide son derece gelişmiş mini club’lara bırakıp, çocukları eğlenirken, kendileri de rahatça şehri keşfedebiliyorlar…